• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Yük Asansörü

İnsanları ve yükleri binalarda bir kattan diğer kata indiren yada çıkartan sistemlerdir asansör . Hayatımızın bir parçası oluştur. Çok hızlı gelişmiş ve zamana ayak uydurmuştur. Teknoloji ile birlikte görsellik de önem kazanmış ve son derece özel modeller tasarlanmıştır. Bu tipler genelde insan içindir. İlk asansörler genelde İngiltere de kömür madenleri için tasarlanmıştır. Eskiden halat sarmallı tambur sistemi ile çalışırlardı ki bu sistem hala bazı asansörlerde kullanır. Bu asansörlerin tamiri çok zor olsa da Fimak Asansör olarak bu sistemin çok bulunduğu İstanbul ve çevresinde yükasansörü  bakımı  hizmeti vermekteyiz.

Fimak Asansör  olarak kurulduğumuz günden bu yana daima kaliteli hizmet verdik. Bir çok firmada olmayan profesyonel çözümleri ilke edindik ve bunları sunduk.Sektörde lider, öncü ve güvenilir misyonlarını biz üstlendik.Müşterilerimizin haklı güvenini kazandık , bunu çalışanlarımızın güveni ve desteği ile sağladık. Mutlu çalışanlar ile hizmet verdik ,sorunları çözdük . Bu yüzden daima İstanbullu komşularımız yük asansörü bakımı için Fimak Asansörü tavsiye etti. Çünkü siz değerli müşterilerimize hizmet sunumumuzu yüksek kalite ile yaptık. Bu hizmeti nitelikli çalışanlarımızın gerçekte işinin ehli ustalarımız ile sağladık. İş ahlakı prensiplerimizden hiçbir zaman taviz vermedik. Kadromuzda bulunan uzman teknik kadro ile satış sonrası tüm bakım ve tamir hizmetlerinde ayrıcalıkllı bir firma olduk ve sizlere bu ayrıcalığı yaşattık.Yeniliklere açık kalarak daima geliştik ve devamlılık sağladık .Kişilere bağımlılık efsanesini yıktık ve sadece sözde en iyi olmadık. Bunu kalite ve kurumsal kimliğimiz ile uygulamaya aktardık.

Uzman teknik ekibimiz tamir işlemi sırasında hiçbir detayı atlamaz mutlaka “asansör tamirde” yazısını asar ve can güvenliğini en önde tutar. Fimak Asansör olarak arıza giderilmesi için çağrı alındıktan sonra çözüm planı size aktarılır ve  bina içi ve dışında günlük rutin yaşantıyı minimum etkilecek şekilde tamirat işlemi hızla gerçekleştirilir. Bu işlem %100 can güvenliği ile ve orijinal yedek parça temini yapılır. Tüm konut, iş hanı, otel, hastane, okul ve gemi asansörleriniz hangi marke ve model olursa olsun garantili tamir edilir.