• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Servis Asansörü

Servis asansörü yük ve insan  taşıyan asansörlerdir. Görselliğe fazla önem verilmez , giyotin kapılar yada yarı otomatik kapılar kullanılır. Binalarda arka kısımlarda genelde servis malzemeleri, yemek, içecek, personelin kullanımında olan asansörlerdir. Alış veriş merkezlerinde, otellerde, hastane ve okullarda yurtlarda kullanılır. Bazı villalarda da kullanım alanları vardır. Çok fazla yük taşıdığı için çabuk yıpranırlar ve göz önünde olmadıkları için bakımları arka planda kalabilir. Tüm personel bu asansörlerle hizmet verir.

Fimak Asansör olarak tüm asansör çeşitlerinde olduğu gibi servis asansörü bakım ve tamiratlarında hizmet vermekteyiz. Servis  asansörler dikey olarak hareket ederler ve mekanizma bu şekilde çalışır .Bu tüm yük ve insan taşıyan asansörler için geçerlidir. Asansör bakımı hem can hem de mal güvenliği açısından zorunludur.  Servis asansörü tamiri yapmamanın en iyi yöntemi aylık rutin olarak bakım yapmaktır. Otel yada lokantanızda, villanızda ki servis asansörlerin bakımı için  firmamızdan  teklif alınabilir .Asansör için uzman ekiplerce önce tespit yapılır . Bu genelde gözlemle olur. Daha sonra mekanizma kontrol edilir ve gerekli uygulamalar yapılır aksayan parçalarda değişim yapılır. Bu rutin bakım yapılmaması durumunda ise arızalar su yüzüne çıkar ki buda kazalara  yol açabilir.

Fimak Asansör’den servis asansör bakımı  için gelindiğinde tamir  işleminden sonra uzman ekibimiz sizin isteğiniz olmadan bakım için tespitlerini yapar ki bir daha bu durum olmasın. Tespitlerini size sunar ve onayınızdan sonra asansörü taşıyan halatları, kasnakları ana aksamı tek tek elden geçirir. Aşınan yıpranan parçaları derhal değiştirir. Yağları kontrol eder yağ içindeki parçaların çalışmasını gözlemler. Makine dairesi elden geçirilir ve mekanizmayı kötü etki yapan unsurlar temizlenir. Çünkü biz daima  siz değerli müşterilerimize hizmet sunumumuzu yüksek kalite ile yaptık. Bu hizmeti nitelikli çalışanlarımızın gerçekte işinin ehli ustalarımız ile sağladık.İş ahlakı prensiplerimizden hiçbir zaman taviz vermedik. Kadromuzda bulunan uzman teknik kadro ile satış sonrası tüm bakım ve tamir hizmetlerinde ayrıcalıkllı bir firma olduk ve sizlere bu ayrıcalığı yaşattık.Yeniliklere açık kalarak daima geliştik ve devamlılık sağladık.Kişilere bağımlılık efsanesini yıktık ve sadece sözde en iyi olmadık. Bunu kalite ve kurumsal kimliğimiz ile uygulamaya aktardık.