• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Sedye Asansörü

Artık sanayi ve  çağdaş  toplumlarda hayatın bir parçası olmuş asansörler her kurumda hassas çözümler sunmaktadır. Asansör; İnsanlar ve yükler güç harcamadan kısa zamanda yukarıya ya da aşağıya taşır. 19.Yüzyılda İngiltere’de maden ocaklarında  kullanılmaya başlandı. Bu tipler genelde yük içindi. Buhar gücü ile çalışıyordu. Sonra elektrikli ve elektronik modelleri çıktı. Yüksek binalar ve teknoloji ile elektrikli asansörler hayata girdi. Kısa zamana kadar elektronik asansörlerde bile kapı açılıp kapanması olmadığı için görevli bulunurdu.  Mimarinin gelişmesi ve artık teknoloji sanatı haline gelmesi modern dizayn edilmiş  asansörleri kullanıma sundu. Bu modern tip  asansörler çok fazla kullanım alanı bulmuştur. Alış-veriş merkezleri, oteller ve villalar genelde bu tür asansörleri tercih etmektedir.Görsel güzelliği yanında insan taşıma ve yük taşımaya yeni boyutlar getirdiler. Sedye asansörleri hastaneler için özel olarak dizayn edilmiş asansörlerdir. Ebatları normal asansörlere göre çok farklıdır.

Asansörler dikey olarak hareket ettikleri için doğal olarak  mekanizma bu şekilde çalışır. Asansör bakımı hem can hem de mal güvenliği açısından bir  zorunluluktur. Sedye asansörü bakımı yapmanın yöntemleri vardır. Fimak asansör olarak İstanbul ve çevresinde uzman kadromuz tarafından  en iyi ve en yaygın olan aylık bakımı sorunsuz olarak sunmaktayız. Bina içlerinde ya da dışlarında  garanti süreniz dolduktan sonra asansör hangi marka olursa olsun tüm firmalardan teklif alınabilir. Asansör için uzman ekibimizce  önce tespit yapılır. Bu genelde gözlemle olur. Daha sonra mekanizma kontrol edilir ve gerekli uygulamalar yapılır aksayan parçalarda değişim yapılır. Bu rutin bakım yapılmaması durumunda ise arızalar su yüzüne çıkar ki buda kazalara ve can ve mal kaybına yol açar.

Fimak Asansör olarak uzman yetişmiş teknik personelimiz ve teknikerlerimizle servis asansör bakımlarında tüm hastanelerimiz, devlet olsun özel olsun hizmet vermekteyiz. Hiç bir zaman yaptığımız işlerde olumsuz geri dönüş almamış olan firmamız bu konuda da yıllardır en kaliteli hizmeti veriyor. Kurumsal kimliğimiz ile daima profesyonel işlere imza atan ve sizlerin haklı övgüsünü kazanan bir firma olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Güvenle ve hiç çekinmeden 24 saat arayın. Unutmayın bakım sayesinde asansörlerinizin hem ömrünü uzatırsanız hem de kalıcı hasarlardan kurtulursunuz. Fimak Asansör ile malınız ve canınız güvende.