• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Kurumsal

HAKKIMIZDA

imak Asansör Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak İstanbul Bakırköy merkez ofisimizde faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız her türlü asansörün, tamir, bakım ve onarım gibi teknik servis hizmetlerini vermektedir. Ayrıca marka yada modeli ne olursa olsun tüm asansörlerin, yeniden kurulması ve projelendirilmesi ile alakalı çalışmaları da yürütmektedir.

Asansör sektöründe irili ufaklı bir çok firma bulunmaktadır. Fimak Asansör olarak bizler, sektörümüzde devamlı ve sistematik olarak büyümenin hesaplarını yapmaktayız. Tabi ki büyümenin yoluda referans sayınızla eş değer orantıda gelişecektir. Biz de firma olarak bu kriterin doğruluğuna inanarak, yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar ile referans sayımızı devamlı olarak arttırmaya çalışmaktayız.

Sektörümüzü çok iyi takip etmekte, gelişen teknoloji ile yakından ilgilenmekte ve yeni çıkan her teknolojiyi bünyemize katmaktayız. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

– Sistematik olarak çalışmalarımıza yön verirken, teknolojiyi de yakından takip ederek, uluslararası arenada söz sahibi olmak,

– Hizmet verdiğimiz toplumların tamamında her zaman güven vermek ve bu minvalde çalışmalarımıza yön vermek,

– Kalitden asla ödün vermemek ve her daim minimum bütçeyle siz değerli müşterilerimize maksimum hizmet vermek,

– Tüm branşlarda gerçek manada kurumsallaşarak, kendi marka ve ürünlerimizi ar-ge çalışmaları ışığı altında piyasaya sürmek,

MİSYONUMUZ

misyonumuz

Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden çalışmalarımıza yön vermekteyiz.

VİZYONUMUZ

vizyonumuz

Sektörümüzü çok iyi takip etmekte, gelişen teknoloji ile yakından ilgilenmekte ve yeni çıkan her teknolojiyi bünyemize katmaktayız.

İLKELERİMİZ

ilkelerimiz

Tüm branşlarda gerçek manada kurumsallaşarak, kendi marka ve ürünlerimizi ar-ge çalışmaları ışığı altında piyasaya sürmek.