• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

İnsan Asansörü

Konutlarda, otel ve hastanelerde insanları nakletmek için kullanılan asansörlerdir. 250 Kilo gramdan 1600 Kilo grama kadar kapasiteleri mevcuttur. İnsan asansörlerinde esas amaç insan taşımak olsa da  yükte taşınmaktadır. En az 3 kişilik olan bu asansörler çok büyük otel ve alış veriş merkezlerinde 21 kişiye kadar varan kapasiteleri ile sınırları zorlamaktadır. Hızları bina kat sayısına göre ve proje yapısına göre değişmektedir. Genelde makine-motor ya da hidrolik tahriklidir. Panoramik asansörler binalara ayrı bir güzellik katar. Özellikle otellerde kullanılır.

Fimak Asansör olarak insan asansörleri bakım ve tamirinde uzun zamandır hizmet vermekteyiz. İnsanlara , hizmet verebilme onlara özel çözümler üretme ilkesi ile çalışıyoruz.Güçlü servis  ağımız ve tecrübemizle  müşterilerimize özel ihtiyaçlarına göre çözümler üretiyoruz. 365 gün ve her saat faaliyet gösteren çağrı merkezimize ulaşıp hizmet alabilirsiniz. Müşterilerimizle daima güvene dayalı bir ilişki kurmuş olup, önce onları dinleyip boğmadan çözüm önerimizi sunarız. Fimak Asansör olarak asla kimseyi kötülemedik, kendi işlerimizle saygınlık kazandık ve sizlerin tercihi olduk. Sadece apartman ve sitelerde değil kurumsal bir çok firmaya hizmet verdik vermeye devam ediyoruz. İnsanların can güvenliği her zaman ilk düşüncemiz olmuştur. Bir otelde yada alış veriş merkezinde oluşan bir sorunu teknik personel çözemez. Yapacağı en küçük hata mal daha kötüsü can kaybına yol açar. Bu yüzden işinde uzman olarak yetişmiş sadece asansör tamir eden personelimize canınızı daha önemlisi sevdiklerinizin canını emanet edebilirsiniz.

Tüm personelimiz son derece eğitimli ve konusunda uzmandır. Teknik olarak tüm konulara ve markalara bunların çıkardığı modellere hakimdir. Keşif sırasında konuya ve size olan yaklaşımlarından bunu fark edecek ve bizi tavsiye edenlerin ne kadar haklı olduğunu anlayacaksınız. Kurum kimliğimizle ve iş ahlakımızla sizinde gözde çözüm ortağınız olacağız. Tüm asansörler için tüm markalar için bizi rahatça ve güven içinde arayın.  Firmak Asansör insan asansörleri tamir ve bakımında sektörün lider firmasıdır. Bu unvanı bize veren siz değerli müşterimizsiniz. Biz sadece bu güvene layık olmaya çalışan ve daima kendini geliştirmeye çalışan bir firmayız.