• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Engelli Asansörü

Fimak asansör olarak engelli asansörleri bakım ve tamirinde İstanbul da hizmetinizdeyiz. Sektöründe  uzmanlaşmış, tüm  tasarımlara verdiği hizmet  ile konunun duayeni olmuş bir şirkettir. Talebe göre özel olarak tasarlanan hazır kafeterya, alış veriş merkezi, kafeterya, öğrenci yurdu ve otellerde  hizmet sunar. Her geçen gün tasarımlarını geliştiren ve en iyi en rahat ortamları yaratan uzman mühendisler  daima yenilik getirse de firmamız tüm yeni modellere hizmet veriri . Otel, pastane, yurt, hastane,  can güvenlikli  ortamlar yaratır. Proje, imalat, montaj ve özelikle satış sonrası hizmetimizle çözüm ortaklığımız daima başarı getirmiştir. Profesyonel çözümler profesyonel kadrolar ve ekip sayesinde ortaya çıkar. Her biri konusunun uzmanı mühendislerimizin eşsiz tasarımları, en kaliteli malzeme ile hayata geçer. Uzmanlığımız en iyi işçilikle birleşerek sanata dönüşür. Müşterilerimiz mutlu, mühendislerimiz mutlu, emekçilerimiz mutlu paydasından hiç kopmadan mutluluk tasarlamaya devam ediyoruz. Bizleri yıllardır güvenle arayarak hizmet aldınız.

Engelli yaşamını kolaylaştırmak için tasarlanan, terapistlerin bile hizmeti katkısı olan bu asansörlerin bakımı her firmanın yapacağı bir iş değildir. Engelli asansörü bir engellinin bir engeli aşması için kimsenin yardımı olmadan bu engeli eşmesini sağlayan asansörlerdir. Koltuk tipi yada merdiven tipi veya dikey engelli asansörü, ne olursa olsun Fimak Asansör bakım için hizmetinizdedir. Kamu sektöründe kurumlarda, okullarda, otellerde, yemekhanelerde daima çalışan ve insanlara mutluluk veren bu asansörlerin bakımı önemlidir. Asansör bakımı hem can hem de mal güvenliği açısından zorunludur. Engelli asansör tamiri yapmamanın en iyi yöntemi aylık rutin olarak bakım yapmaktır. Yeni yapılan engelli  asansörünün  bakım ve tamiri garanti süresince uygulamayı yapan firmaya aittir. Bu dönemden sonra tüm firmalardan teklif alınabilir ve firmamızı arayabilirsiniz. Gelen teknik personelimiz  önce tespit yapar. Bu genelde gözlemle olur. Daha sonra mekanizma kontrol edilir ve gerekli uygulamalar yapılır aksayan parçalarda değişim yapılır. Bu rutin bakım yapılmaması durumunda ise arızalar su yüzüne çıkar ki buda kazalara ve can kaybına yola açabilir.

Engelli asansörü bakımı uzmanlık ve sorumluluk gerektirir. Fimak asansör bu şartlara uyan sınırlı firmaların başında gelir. Güvenle arayabilirsiniz.