• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Çanakkale

Birçok güzelliğe ev sahipliği yapan şehirde, firmamız etkin bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Çanakkale’nin her ilçesinde ve beldesinde ihtiyaç duyulacak asansör tamiri hizmetini firmamız karşılayabilmekte, şehrin güvenliği ve huzuru için durmadan çalışmaktadır.

Çanakkale Asansör Tamiri, gerekli bütün belgelere, ehliyetlere ve uzmanlığa sahiptir. Deneyimli çalışanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız, asansör tamirini kısa sürede itinayla gerçekleştirecektir. Hidrolik asansör, hasta asansörü, yük asansörü, engelli asansörü gibi birçok asansör çeşidinin tamirini, yedek parça sıkıntısı çekmeden gerçekleştirir; müşteri güvenliğini birinci sıraya yerleştirerek uzmanlarımızın gerekli kontrolleriyle tamiri sonlandırırız. Dürüst çalışma ilkemizi ve müşteri memnuniyeti anlayışımızı, çalışma biçimimize yansıtarak görevimizi yerine getirmekteyiz.

Fiyatlarımız yapılan işleme göre değişmekte ve daima makul bir ölçüde konumlanmaktadır. Asansör tamiri için Çanakkale’nin her yerine ulaşabilir, hizmetimizin kalitesini kanıtlayabiliriz.