• +90 212 641 01 01
  • info@fimakasansor.com.tr

Araç Asansörü

Hızla büyüyen kentler, hızla gelişen sanayi insanlara bir çok seçenek sunuyor. Yeni yapılan çok katlı binalar, toplu konutlar, lüks konutlar aşırı talep görmektedir. İnsanlar yüksek kalitede yaşamak istemektedir. Son derece gelişmiş otomobiller almakta. Şehir merkezlerinde çok katlı binalarda yaşamaktadır. Alış veriş merkezlerinde alış veriş yapmaktadır. Şehir dar bir alana sıkışmakta, insanlar ısrarla bu alana sıkışmaktadır. Bu alanda yaşam bir çok soruna yol açmakta ve sinir sistemini bozmaktadır. Park sorunu bunlardan birisidir. Binalarda  hiçbir zaman araçlara yeterli yer ayrılmaz. Bu yüzden en alt katlar yada en üst katlar otopark olarak kullanılır.  Araç asansörleri bu sorunun bir kısmını çözmektedir. 2000 kilo gramdan başlayan kapasiteleri araç asansörleri bu konuda insanların hayatını kolaylaştırır.Bazı asansörlerin kapıları otomatik bazıları yarı otomatik olarak tasarlanır, kapısı olmayan sadece araçların sığdığı modellerde mevcuttur. Kapalı kabin olarak tasarlanan asansörlerde kapı bir zorunluluktur. Araç asansörleri hidrolik yada elektrikli olarak tasarlanır ve uygulanır.

Araç asansörleri güçlü çelik konstrüksiyon olarak yapılır ve zemine yada çukura uygun tasarlanır. Hepsinde hız valfi bulunur. Hortum patlamalarına karşı emniyet valfi mutlaka olmalıdır. Araç asansörleri mutlaka kaliteli malzeme ile üretilmeli ve riske girilmemelidir.

Fimak Asansör olarak araç asansörleri bakım ve tamirinde de hizmetinizdeyiz. Bir çok asansör bakım firması  malzeme kalitesi ile oynayarak size indirim yapıyormuş gibi görünerek büyük zararlara yol açar. Kısa vadede size kazanç sağlayan indirimler uzun dönemde çok büyük zararlara yol açar. Beklediğiniz uzun dönem tasarrufları sağlayamazsınız. Bu yüzden uzman kişilerle profesyonel çözümlere yönelmelisiniz.  Sözde indirimler can güvenliğinizi bile tehlikeye atar. Asansör markanız ne olursa olsun Fimak Asansörü güvenle arayın. Sizlere gerçek ve kalıcı çözüm sunarız. Asla mal ve can güvenliğinizi tehlikeye atacak işlemler yapmayız. Fimak Asansör  olarak kurulduğumuz günden bu yana daima kaliteli hizmet verdik. Bir çok firmada olmayan profesyonel çözümleri ilke edindik ve bunları sunduk. Sektörde lider, öncü ve güvenilir misyonlarını biz üstlendik. Müşterilerimizin haklı güvenini kazandık , bunu çalışanlarımızın güveni ve desteği ile sağladık. Mutlu çalışanlar ile hizmet verdik, sorunları çözdük.